Logo Wiha
Przejdź do treści

Firma

Co ułatwia Twoją pracę? Narzędzia, które zwiększają jej efektywność, obniżają koszty i chronią Twoje zdrowie. Dlatego też, firma Wiha od lat opracowuje, konstruuje i produkuje narzędzia spełniające najwyższe wymagania pod względem funkcjonalności, żywotności i ergonomii.
Z małej, rodzinnej firmy założonej przed ponad 75 laty, zajmującej się produkcją elementów łącznych, firma Wiha stała się dzisiaj przedsiębiorstwem o zasięgu światowym z zakładami rozsianymi po całej Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych.
Pomimo rozmiarów, nadal kierowana jest przez kolejne pokolenia swoich założycieli - rodzinę Hahn.

Firma Wiha oferuje profesjonalistom bogaty asortyment narzędzi klasy premium wyróżniający się: technologią produkcji, zorientowanymi na użytkownika innowacjami, ergonomią, która stanowi priorytet w projektowaniu, ale także sprawdzoną jakością, niezawodnością oraz żywotnością. Krótko mówiąc: Wiha to narzędzia, które
wyraźnie ułatwiają pracę, zgodnie z przesłaniem firmy: „tools that work for you”.
Wiha – wizje i wartości Dzięki odpowiedzialnemu podejściu i innowacjom firma Wiha zmierza ku pomyślnej przyszłości.
Co składa się na sukces przedsiębiorstwa? Dobre produkty to jedna kwestia, natomiast kultura przedsiębiorstwa na podobnym poziomie - to druga. Wysoka jakość narzędzi firmy Wiha potwierdzona została licznymi międzynarodowymi wyróżnieniami pod kątem ergonomii i funkcjonalności. Jako przedsiębiorstwo rodzinne prowadzone niezmiennie przez tych samych właścicieli, pielęgnujemy swego rodzaju wspólnotę: począwszy od wspierania pracowników po aktywne zarządzanie bazą klientów. Firma Wiha czyni wszystko, by stworzyć optymalne warunki do pracy i biznesu jako fundament trwałego rozwoju przedsiębiorstwa.
Jako członek BME Compliance Initiative firma Wiha kieruje się kodeksem postępowania, który zobowiązuje do przestrzegania uznanych reguł biznesu, zasad odpowiedzialności społecznej i obowiązku wspomagania dostawców, a tym samym gwarantuje prawidłowe prowadzenie działalności gospodarczej i postępowanie
względem pracowników.
Wróć do spisu treści